Gister een hysterisch blogje van mij dat ik ongesteld ben geworden. Maar het heeft nog niet doorgezet.
Had gister 1x veel bloed-in-slijm met afvegen verder niks, en vandaag alleen wat bruinverlies. Wel heb ik dat zware gevoel in m'n buik dus het zal morgen of overmorgen wel doorzetten. Maar nu weet ik niet zo goed wanneer ik dan weer dag 1 moet rekenen. Vandaag of als het pas echt doorzet? Anders zit ik er straks weer helemaal naast komende cyclus.
Ik heb weer helemaal zin in de komende ronde. Alleen ben ik zo bang dat mijn man weer zo lang van huis is. Hij is de afgelopen 2 weken van huis geweest voor zijn werk. In het weekend is hij altijd wel thuis, maarja er moet ook een baby gemaakt worden en het eitje zal vast niet wachten tot manlief thuis is. Misschien dat het dit keer toevallig in het weekend valt, maar ik wil dat risico natuurlijk niet lopen. Ik hoop zo dat hij gewoon weer elke avond thuis is! Anders voel je je zo waardeloos als er weer een maand naar de klote is.
Maargoed, laten we niet op de zaken vooruit lopen en eerst maar eens gaan genieten van het weekend.
Morgen gaan we lekker met z'n tweetjes uiteten, weer even wat quality time!
Hey, lastig he. Ik had ditzelfde vorige menstruatie, ook eerst bruin afscheiding, toen wat rozig, maar paar dagen later toch ongesteld. Dus wrslijk zal het bij jou een dezer dagen doorzetten. Ik heb toen pas geteld vanaf de dag dat ik echt maandverband nodig had, dus flinke bloeding. Succes volgende periode.
reacties (0)